W Concept PR zawsze pracujemy zespołowo!

W Concept PR pracujemy zespołowo, by nasze kompetencje się uzupełniały i wspierały Twoją komunikację.

Korzystamy z różnorodnych kompetencji, doświadczeń i wiedzy naszych Konsultantów. Są wśród nas PR-owcy, dziennikarze, psycholodzy oraz absolwenci filologii polskiej. Dzięki temu tworzymy kreatywne i unikatowe koncepcje, które skutecznie wspierają Twoje cele. 

Poznaj nas!

Karolina Piekus

Założycielka Concept PR

Z branżą PR jestem związana od ponad 20 lat. Moje doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte są grubo ponad dwiema setkami przeprowadzonych programów i kampanii. Wspieram zarówno globalne korporacje, polskie przedsiębiorstwa, fundacje, jak i start-upy. Pracuję z Founderami i Ekspertami pomagając im w pozycjonowaniu ich marki osobistej. Najlepiej czuję się w komunikacji korporacyjnej i strategicznej. Kilka lat temu pokochałam Human Relations… i chyba z wzajemnością ;).

Ola Brońska-Jankowska

Senior Account Managerka

Jestem psycholożką i filolożką, z tytułu i zamiłowania. Od zawsze związana ze słowem pisanym: czytam, redaguję, wymyślam, kreuję, tworzę i optymalizuję. Od 7 lat pracuję przy tworzeniu strategii komunikacji i PR, w tym od dwóch "Conceptowo" dla marek korporacyjnych i startupów m.in. z branż HR, HR-Tech czy marketing.

Olga Mazurek-Podleśna

Junior Account Managerka

Z branżą media relations i PR jestem związana od 10 lat. Zdobyłam wiele cennych doświadczeń w kontaktach z mediami, pracując w Biurze Prasowym Prezydenta Miasta Lublin. Od ponad roku wspieram naszych klientów w budowaniu wizerunku i świadomości marek, głównie w branżach HR, marketing i retail.

Katarzyna Klimek-Michno

Ekspertka ds. komunikacji HR i UX-writing

Zarządzam projektami z zakresu public relations, UX writingu i content marketingu. Szczególnie bliskie są mi obszary HR i HR Tech. Wspieram komunikację marketingową i sprzedażową startupów i korporacji. Mam też doświadczenie we współpracy z sektorem NGO. Współtworzę strategie komunikacyjne i PR, projektuję treści i realizuję koncepty kreatywne. Angażuję się w projekty badawcze. Promuję, dbam o relacje z mediami oraz event marketing.

Małgorzata Kucka

Ekspertka ds. Media Relations

Jestem Absolwentką Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW). Od kilkunastu lat zawodowo działam w branży medialnej w zakresie produkcji filmowo-telewizyjnej oraz organizacji wydarzeń eventowych. Z Conceptem jestem związana od 2021 roku i wspieram zespół w budowaniu efektywnych relacji z dziennikarzami.

Ania Michałowicz

Junior Account Managerka

Z wykształcenia i pasji – filolożka (polonistka, italianistka), z praktyki – project managerka, redaktorka i tłumaczka. Mam doświadczenie w koordynacji projektów z dziedziny lokalizacji i globalizacji produktów oraz IT. W Concepcie odpowiadam za projekty PR i Content Marketingu oraz piszę treści.

Wojciech Zylm

Junior Account Executive

Jestem studentem dziennikarstwa, który od najmłodszych lat interesował się wiadomościami, czytał wiele artykułów i sam próbował tworzyć swoje teksty. W lipcu 2022 roku dołączyłem do zespołu Concept PR w ramach programu stażowego, i od tego momentu czuję się tu jak w domu!

Dołącz do nas!

Chętnie nawiązujemy współpracę B2B z PR-owcami, twórcami kontentu oraz copywriterami i grafikami. Masz ciekawe portfolio? Chcesz do nas dołączyć?