Ola Brońska-Jankowska

Ola Brońska-Jankowska

Jestem psycholożką i filolożką, z tytułu i zamiłowania. Od zawsze związana ze słowem pisanym: czytam, redaguję, wymyślam, kreuję, tworzę i optymalizuję. Od 7 lat pracuję przy tworzeniu strategii komunikacji i PR, w tym od dwóch “Conceptowo” dla marek korporacyjnych i startupów m.in. z branż HR, HR-Tech czy marketing. Łączę spojrzenie analityczne i strategiczne. Zarządzam projektami, w których partnerskie relacje z klientami i zespołem to mój priorytet.

Podróżuję, kiedy mogę, czytam, gdzie się da, celuję w zieleń i uważność. Jestem Mamą 4-letniego wulkanu energii (kto wie, czy to nie najlepsza szkoła project managementu?) i „kontrolowaną” nomadką.

Zgrany team, prowadzący skuteczne kampanie

Jesteśmy zgranym teamem, który tworzy skuteczne kampanie mediowe oraz angażujący i wartościowy kontent. Pracujemy zdalnie, ale jesteśmy w stałym kontakcie ze sobą oraz Klientami, którym na bieżąco doradzamy w działaniach komunikacyjnych

Karolina Piekus

Założycielka Concept PR

Z branżą PR jestem związana od ponad 20 lat. Moje doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte są grubo ponad setką przeprowadzonych programów kampanii.

Katarzyna Klimek-Michno

Senior Account Manager

Zarządzam projektami z zakresu public relations, UX writingu i content marketingu. Szczególnie bliskie są mi obszary HR i HR Tech.

Olga Mazurek-Podleśna

Junior Account Manager

Od ponad roku wspieram naszych klientów w budowaniu wizerunku i świadomości marek, głównie w branżach HR, marketing i retail.

Małgorzata Kucka

Media Relations Manager

Od kilkunastu lat zawodowo związana z branżą medialną w zakresie produkcji filmowo-telewizyjnej oraz organizacji wydarzeń eventowych.

Wojciech Zylm

Junior Account Executive

Jestem studentem dziennikarstwa, który od najmłodszych lat interesował się wiadomościami, czytał wiele artykułów i sam próbował tworzyć swoje teksty.

Dołącz do nas!

Chętnie nawiązujemy współpracę B2B z PR-owcami, twórcami kontentu oraz copywriterami i grafikami. Masz ciekawe portfolio? Chcesz do nas dołączyć?