Olga Mazurek-Podleśna

Olga Mazurek-Podleśna

Z branżą media relations i PR jestem związana od 10 lat. Zdobyłam wiele cennych doświadczeń w kontaktach z mediami, pracując w Biurze Prasowym Prezydenta Miasta Lublin. Od ponad roku wspieram naszych klientów w budowaniu wizerunku i świadomości marek, głównie w branżach HR, marketing i retail.

W Concept PR dużo piszę i…rozmawiam 😊 Odpowiadam za content do mediów własnych, przygotowuję artykuły eksperckie i informacje prasowe. Tworzę także treści do social mediów, utrzymuję stały kontakt z klientami, mediami branżowymi i spełniam się w roli “wszech-ogarniacza”. Poza tym cały czas się rozwijam i uczę czegoś nowego.

A jeśli słyszę, “nie da się?” Wtedy mówię: potrzymaj mi… kawę i działam 😉

Zgrany team, prowadzący skuteczne kampanie

Jesteśmy zgranym teamem, który tworzy skuteczne kampanie mediowe oraz angażujący i wartościowy kontent. Pracujemy zdalnie, ale jesteśmy w stałym kontakcie ze sobą oraz Klientami, którym na bieżąco doradzamy w działaniach komunikacyjnych

Karolina Piekus

Założycielka Concept PR

Z branżą PR jestem związana od ponad 20 lat. Moje doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte są grubo ponad setką przeprowadzonych programów kampanii.

Katarzyna Klimek-Michno

Senior Account Manager

Zarządzam projektami z zakresu public relations, UX writingu i content marketingu. Szczególnie bliskie są mi obszary HR i HR Tech.

Ola Brońska-Jankowska

senior Account Manager

Jestem psycholożką i filolożką, z tytułu i zamiłowania. Od zawsze związana ze słowem pisanym: czytam, redaguję, wymyślam, kreuję, tworzę i optymalizuję.

Małgorzata Kucka

Media Relations Manager

Od kilkunastu lat zawodowo związana z branżą medialną w zakresie produkcji filmowo-telewizyjnej oraz organizacji wydarzeń eventowych.

Wojciech Zylm

Junior Account Executive

Jestem studentem dziennikarstwa, który od najmłodszych lat interesował się wiadomościami, czytał wiele artykułów i sam próbował tworzyć swoje teksty.

Dołącz do nas!

Chętnie nawiązujemy współpracę B2B z PR-owcami, twórcami kontentu oraz copywriterami i grafikami. Masz ciekawe portfolio? Chcesz do nas dołączyć?