Karolina Piekus

Karolina Piekus

Z branżą PR jestem związana od ponad 20 lat. Moje doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte są grubo ponad setką przeprowadzonych programów i kampanii. Wspieram zarówno globalne korporacje, polskie przedsiębiorstwa, fundacje, jak i start-upy. Pracuję z Founderami i Ekspertami pomagając im w pozycjonowaniu ich marki osobistej. Najlepiej czuję się w komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Kilka lat temu pokochałam Human Resources… i chyba z wzajemnością 😉

W Concept PR odpowiadam za strategię, organizację i realizację. Czasem wprowadzam twórczy chaos (choć o to warto zapytać Zespół!). Podważam status quo, ale nie wyważam otwartych drzwi. Lubię łączyć kropki i doceniam synergie.

Zgrany team, prowadzący skuteczne kampanie

Jesteśmy zgranym teamem, który tworzy skuteczne kampanie mediowe oraz angażujący i wartościowy kontent. Pracujemy zdalnie, ale jesteśmy w stałym kontakcie ze sobą oraz Klientami, którym na bieżąco doradzamy w działaniach komunikacyjnych

Katarzyna Klimek-Michno

Senior Account Manager

Zarządzam projektami z zakresu public relations, UX writingu i content marketingu. Szczególnie bliskie są mi obszary HR i HR Tech.

Ola Brońska-Jankowska

Senior Account Manager

Jestem psycholożką i filolożką, z tytułu i zamiłowania. Od zawsze związana ze słowem pisanym: czytam, redaguję, wymyślam, kreuję, tworzę i optymalizuję.

Olga Mazurek-Podleśna

Junior Account Manager

Od ponad roku wspieram naszych klientów w budowaniu wizerunku i świadomości marek, głównie w branżach HR, marketing i retail.

Małgorzata Kucka

Media Relations Manager

Od kilkunastu lat zawodowo związana z branżą medialną w zakresie produkcji filmowo-telewizyjnej oraz organizacji wydarzeń eventowych.

Wojciech Zylm

Junior Account Executive

Jestem studentem dziennikarstwa, który od najmłodszych lat interesował się wiadomościami, czytał wiele artykułów i sam próbował tworzyć swoje teksty.

Dołącz do nas!

Chętnie nawiązujemy współpracę B2B z PR-owcami, twórcami kontentu oraz copywriterami i grafikami. Masz ciekawe portfolio? Chcesz do nas dołączyć?