Wojciech Zylm

Wojciech Zylm

Jestem studentem dziennikarstwa, który od najmłodszych lat interesował się wiadomościami, czytał wiele artykułów i sam próbował tworzyć swoje teksty. W lipcu 2022 roku dołączyłem do zespołu Concept PR w ramach programu stażowego, i od tego momentu czuję się tu jak w domu! 💜

Moje zadania jako Junior Account Executive w agencji są różnorodne. Oprócz monitoringu mediów, zarządzania bazami danych i researchem, piszę również wpisy i artykuły dla klientów. 😊

Moja bezustanna ciekawość i chęć ciągłego doskonalenia umiejętności umożliwiają mi zdobywanie nowych doświadczeń, które przekładają się na jakość i różnorodność treści, które tworzę.

Zgrany team, prowadzący skuteczne kampanie

Jesteśmy zgranym teamem, który tworzy skuteczne kampanie mediowe oraz angażujący i wartościowy kontent. Pracujemy zdalnie, ale jesteśmy w stałym kontakcie ze sobą oraz Klientami, którym na bieżąco doradzamy w działaniach komunikacyjnych

Karolina Piekus

Założycielka Concept PR

Z branżą PR jestem związana od ponad 20 lat. Moje doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte są grubo ponad setką przeprowadzonych programów kampanii.

Katarzyna Klimek-Michno

Senior Account Manager

Zarządzam projektami z zakresu public relations, UX writingu i content marketingu. Szczególnie bliskie są mi obszary HR i HR Tech.

Ola Brońska-Jankowska

senior Account Manager

Jestem psycholożką i filolożką, z tytułu i zamiłowania. Od zawsze związana ze słowem pisanym: czytam, redaguję, wymyślam, kreuję, tworzę i optymalizuję.

Olga Mazurek-Podleśna

Junior Account Manager

Od ponad roku wspieram naszych klientów w budowaniu wizerunku i świadomości marek, głównie w branżach HR, marketing i retail.

Małgorzata Kucka

Media Relations Manager

Od kilkunastu lat zawodowo związana z branżą medialną w zakresie produkcji filmowo-telewizyjnej oraz organizacji wydarzeń eventowych.

Dołącz do nas!

Chętnie nawiązujemy współpracę B2B z PR-owcami, twórcami kontentu oraz copywriterami i grafikami. Masz ciekawe portfolio? Chcesz do nas dołączyć?