Małgorzata Kucka

Małgorzata Kucka

Absolwentka Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW). Od kilkunastu lat zawodowo związana z branżą medialną w zakresie produkcji

Współpracowała między innymi z Gremi Media - wydawcą dziennika “Rzeczpospolita” i Gazety Giełdy i Inwestorów “Parkiet” oraz Agorą - gdzie zajmowała się organizacją wydarzeń eventowych oraz tworzeniem koncepcji kreatywnych ofert contentmarketingowych czy Telewizją Polską - gdzie wspierała produkcję telewizyjną, w tym również współtworząc programy oraz materiały newsowe. W Concept PR odpowiedzialna za budowanie relacji z mediami, promocję oraz tworzenie kontentu.

Interesuje się nowymi technologiami i szeroko rozumianym HR PR. Prywatnie miłośniczka motocykli i dobrej literatury.

Zgrany team, prowadzący skuteczne kampanie

Jesteśmy zgranym teamem, który tworzy skuteczne kampanie mediowe oraz angażujący i wartościowy kontent. Pracujemy zdalnie, ale jesteśmy w stałym kontakcie ze sobą oraz Klientami, którym na bieżąco doradzamy w działaniach komunikacyjnych

Karolina Piekus

Założycielka Concept PR

Z branżą PR jestem związana od ponad 20 lat. Moje doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte są grubo ponad setką przeprowadzonych programów kampanii.

Katarzyna Klimek-Michno

Senior Account Manager

Zarządzam projektami z zakresu public relations, UX writingu i content marketingu. Szczególnie bliskie są mi obszary HR i HR Tech.

Ola Brońska-Jankowska

senior Account Manager

Jestem psycholożką i filolożką, z tytułu i zamiłowania. Od zawsze związana ze słowem pisanym: czytam, redaguję, wymyślam, kreuję, tworzę i optymalizuję.

Olga Mazurek-Podleśna

Junior Account Manager

Od ponad roku wspieram naszych klientów w budowaniu wizerunku i świadomości marek, głównie w branżach HR, marketing i retail.

Wojciech Zylm

Junior Account Executive

Jestem studentem dziennikarstwa, który od najmłodszych lat interesował się wiadomościami, czytał wiele artykułów i sam próbował tworzyć swoje teksty.

Dołącz do nas!

Chętnie nawiązujemy współpracę B2B z PR-owcami, twórcami kontentu oraz copywriterami i grafikami. Masz ciekawe portfolio? Chcesz do nas dołączyć?