Katarzyna Klimek-Michno

Katarzyna Klimek-Michno

Zarządzam projektami z zakresu public relations, UX writingu i content marketingu. Szczególnie bliskie są mi obszary HR i HR Tech. Wspieram komunikację marketingową i sprzedażową startupów i korporacji. Mam też doświadczenie we współpracy z sektorem NGO. Współtworzę strategie komunikacyjne i PR, projektuję treści i realizuję koncepty kreatywne. Angażuję się w projekty badawcze. Promuję, dbam o relacje z mediami oraz event marketing. Konsultuję, doradzam i koordynuję pracę zespołu projektowego.

Interesuję się psychologią i jestem fanką literatury dziecięcej, co zaowocowało ciekawą przygodą w roli autorki książek. Mój styl myślenia i działania to, według modelu FRIS, partner i dyplomata – stawiam na relacje, porozumienie i szukanie rozwiązań win-win 😊

Zgrany team, prowadzący skuteczne kampanie

Jesteśmy zgranym teamem, który tworzy skuteczne kampanie mediowe oraz angażujący i wartościowy kontent. Pracujemy zdalnie, ale jesteśmy w stałym kontakcie ze sobą oraz Klientami, którym na bieżąco doradzamy w działaniach komunikacyjnych

Karolina Piekus

Założycielka Concept PR

Z branżą PR jestem związana od ponad 20 lat. Moje doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte są grubo ponad setką przeprowadzonych programów kampanii.

Ola Brońska-Jankowska

Senior Account Manager

Jestem psycholożką i filolożką, z tytułu i zamiłowania. Od zawsze związana ze słowem pisanym: czytam, redaguję, wymyślam, kreuję, tworzę i optymalizuję.

Olga Mazurek-Podleśna

Junior Account Manager

Od ponad roku wspieram naszych klientów w budowaniu wizerunku i świadomości marek, głównie w branżach HR, marketing i retail.

Małgorzata Kucka

Media Relations Manager

Od kilkunastu lat zawodowo związana z branżą medialną w zakresie produkcji filmowo-telewizyjnej oraz organizacji wydarzeń eventowych.

Wojciech Zylm

Junior Account Executive

Jestem studentem dziennikarstwa, który od najmłodszych lat interesował się wiadomościami, czytał wiele artykułów i sam próbował tworzyć swoje teksty.

Dołącz do nas!

Chętnie nawiązujemy współpracę B2B z PR-owcami, twórcami kontentu oraz copywriterami i grafikami. Masz ciekawe portfolio? Chcesz do nas dołączyć?