Współpracuję z Karoliną Piekus od kilku lat. Od dawna zachwyca mnie jej sprawność w zakresie organizacji pracy własnej i całego zespołu projektowego. Z zadań wywiązuje się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Karolina ma subtelny instynkt i zdolność szybkiego i spontanicznego reagowania. Sama nieustannie zmobilizowana, na  innych działa równie mobilizująco. Świetnie wyczuwa ludzką naturę i funkcjonowanie psyche. Jest typem wszechstronnego pośrednika, człowieka „na luzie”, pozbawiona uprzedzeń, nigdy nie nawiązuje kontaktów dla wymiernych korzyści. Jest wszechstronnie przygotowana do uprawiania swojego zawodu.
Tamara Bieńkowska
Coach, trener, sparring partner
Z Karoliną Piekus i Concept PR współpracujemy od 2012 roku. Prowadząc wstępne rozmowy powiedzieliśmy, że nasze ambicje w zakresie PR sięgają 1-2 publikacji kwartalnie. Po pół roku naszej współpracy naliczyliśmy kilkanaście publikacji w branżowych mediach drukowanych + ponad 70 publikacji i komentarzy w mediach elektronicznych o dużym zasięgu w naszej grupie docelowej. Rezultat przekroczył tak bardzo oczekiwania, że współpracujemy ze sobą do dziś. Nie tylko ze względu na ilość, ale przede wszystkim jakość naszej współpracy. Mimo bardzo dużej aktywności medialnej, dzięki sprawności z jaką jesteśmy obsługiwani, nie jest to dla nas w żaden sposób uciążliwe. Możemy liczyć na pełne zaangażowanie, rzetelność i solidność, ciągle świeże spojrzenie, jak również twarde kompetencje oraz doświadczenie, a kiedy trzeba także na "męską" rozmowę - dzięki czemu z pewnością uniknęliśmy niejednego kryzysu. A nawet gdyby takowy się trafił wiemy, że jesteśmy w bardzo dobrych rękach. Jednym słowem dostajemy to, co mogłaby zaproponować duża sieciowa agencja PR tyle, że za pieniądze, na które stać lokalną firmę, a co przy tym ważne jesteśmy obsługiwani przez doświadczonego eksperta a nie junior consultant'a czy stażystę.
Darek Dobrzyniecki
Managing Partner Persona GLOBAL Polska
Karolina to prawdziwy komunikacyjny chirurg do zadań specjalnych. Zawsze świetnie przygotowana i zawsze otwarta na potrzeby drugiej strony, najpierw uważnie słucha, potem szybko i trafnie diagnozuje stany zapalne i przeprowadza operację, która zmienia życie pacjenta na lepsze. I co najcenniejsze: każdym swoim działaniem udowadnia, że to Klient jest w centrum jej stałej uwagi i zawsze ma w niej nieocenione wsparcie. Jestem pod ciągłym wrażeniem wiedzy, skuteczności i umiejętności budowania wartościowych relacji przez Karolinę, z którą współpracuję od wielu lat przy projektach z obszaru HR i EB. I zdecydowanie polecam z nią współpracę : )
Zyta Machnicka
Employer Branding Partner i trener, Lightness
Karolina realizowała działania PR dla ETTA Global Leadership Consulting. Była to wspaniała i owocna współpraca. Karolina zainwestowała czas oraz energię, aby zapoznać się z naszym portfolio. Dzięki jej subtelnemu wpływowi, zdołała zaangażować wielu z naszych konsultantów do działalności PR oraz, mimo naszego nieregularnego trybu pracy, zawsze była w stanie dotrzymywać terminów. Naszym uznaniem cieszyła się doskonała orientacja Karoliny w mediach HR, jej profesjonalna sieć kontaktów oraz zdolność do realnego zwiększenia naszej ekspozycji w mediach. Osobiście doceniam zapoznanie mnie przez Karolinę z zasadami rządzącymi mediami oraz jej liczne przydatne wskazówki dotyczące posady szefa firmy. Karolina zdołała połączyć nadzwyczajną jakość ze wspaniałym wpływem na ludzi.
Monika Chutnik
dyrektor zarządzająca ETTA Global Leadership Consulting
Karolinę Piekus poznałam 5 lat temu, gdy moja ówczesna firma przechodziła złożone procesy zmian strategicznych. Współpracowałyśmy wówczas w obszarze komunikacji wewnętrznej, a Karolina wspierała zarówno HR, jak i zarząd w działaniach komunikacyjnych skierowanych do pracowników. Zawsze mogłam liczyć na jej pełne wsparcie, elastyczne podejście, a także profesjonalną pomoc i dużą życzliwość.
Katarzyna Tuz
HR Manager Europ Assistance
Z Karoliną współpracuję od 13 lat zawsze mogłam na nią liczyć w trudnych sytuacjach i tak zwanych tematach na wczoraj. Karolina jest ekspertem w swojej dziedzinie od pomysłu do wdrożenia. Świetnie planuje, tworzy i dopieszcza komunikację, która ekscytuje. Dlaczego warto współpracować z Karoliną? Posiada bogate doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii marki/produktu i EB. Jej analityczne podeście, jak również holistyczne patrzenie na zagadnienie daje poczucie bezpieczeństwa we współpracy i powoduje, że nie ma obaw przed podważaniem status quo, a to jest jedna z najcenniejszych umiejętności przy współpracy na styku klient – agencja. Kiedy angażuje się w projekt to całym sercem i bierze za niego odpowiedzialność. Bywa to czasami rzadkością we współpracy z agencją. Również jest znakomita w obszarach PR i ma za sobą spore doświadczenie w realizacji zróżnicowanych projektów w wielu branżach.
Ewa Wolska
Senior Manager Marketing B2B, Grupa Pracuj
Concept PR towarzyszyła nam w latach 2012 – 2015 odpowiadając za politykę komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej BRE Ubezpieczenia. Dla nas był to czas wielu wyzwań i strategicznych zmian, dlatego szczególnie wysoko cenię współpracę z Konsultantami Concept PR. Pani Karolina Piekus i jej zespół wykazali się dużym doświadczeniem, wiedzą i wyczuciem w zarządzaniu komunikacją firmy złożone procesy restrukturyzacji. Dzięki profesjonalnemu doradztwu, właściwej analizie oraz adekwatnemu dopasowaniu działań do bieżącej sytuacji nasza polityka komunikacyjna była spójna i przejrzysta.
Paweł Zylm
Prezes Zarządu BRE Ubezpieczenia (Grupa mBank)

RODO • Realizacja KKWADRAT.com