Specjalizujemy się w Public Relations, Employer Brandingu i tworzeniu wartościowego kontentu.

Wspieramy organizacje, marki i osoby, które chcą w świadomy i strategiczny sposób budować swój wizerunek oraz komunikować się z otoczeniem. Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki przeprowadzonych kampanii to nasze mocne strony. Zaangażowanie, kreatywność i otwartość to wyróżniające nas przewagi.

Karolina Piekus

Założycielka Concept PR.
Account Supervisor oraz PR & EB Consultant. 
PR-owiec z krwi i kości.

Z branżą zawodowo związana od ponad 15 lat. Doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte ponad 100 zrealizowanymi programami i kampaniami. Pracowała dla ok. 60 organizacji – globalnych korporacji, polskich przedsiębiorstw, fundacji i start-upów. Najlepiej czuje się w komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Kilka lat temu pokochała również Employer Branding.

Pełniła funkcję dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej w Rowland Communications oraz Publicis Consultants, a także dyrektora komunikacji strategicznej w ATChristie. Wcześniej związana m.in. z Warner Bros Poland oraz Wyeth (obecnie Pfizer).

Studiowała anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim, ale porzuciła ją dla Public Relations. Do dziś nie żałuje tej decyzji. Absolwentka wydziału Marketingu i Zarządzania na kierunku Public Relations oraz Marketingu Politycznego i Medialnego w Wyższej Szkole Marketingu i Prawa. Zdobyła kierunkowe wykształcenie pod okiem prof. Krystyny Wojcik, prof. Macieja Mrozowskiego oraz dra hab. Andrzeja Drzycimskiego.

Organizatorka i strateg. Łączy kreatywność z doskonałym rzemiosłem. Lubi wyzwania, docenia spokój. Prywatnie zadeklarowana „kinofanka”.

Współpracuję z Karoliną Piekus od kilku lat. Od dawna zachwyca mnie jej sprawność w zakresie organizacji pracy własnej i całego zespołu projektowego. Z zadań wywiązuje się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Karolina ma subtelny instynkt i zdolność szybkiego i spontanicznego reagowania. Sama nieustannie zmobilizowana, na innych działa równie mobilizująco. Świetnie wyczuwa ludzką naturę i funkcjonowanie psyche. Jest typem wszechstronnego pośrednika, człowieka „na luzie”, pozbawiona uprzedzeń, nigdy nie nawiązuje kontaktów dla wymiernych korzyści. Jest wszechstronnie przygotowana do uprawiania swojego zawodu.
Tamara Bieńkowska
Coach, trener, sparring partner
Karolina to prawdziwy komunikacyjny chirurg do zadań specjalnych. Zawsze świetnie przygotowana i zawsze otwarta na potrzeby drugiej strony, najpierw uważnie słucha, potem szybko i trafnie diagnozuje stany zapalne i przeprowadza operację, która zmienia życie pacjenta na lepsze. I co najcenniejsze: każdym swoim działaniem udowadnia, że to Klient jest w centrum jej stałej uwagi i zawsze ma w niej nieocenione wsparcie. Jestem pod ciągłym wrażeniem wiedzy, skuteczności i umiejętności budowania wartościowych relacji przez Karolinę, z którą współpracuję od wielu lat przy projektach z obszaru HR i EB. I zdecydowanie polecam z nią współpracę : )
Zyta Machnicka
Employer Branding Partner i trener, Lightness

partnerzy

Concept PR ma jasną specjalizację działań i szerokie możliwości. Przez lata nawiązywaliśmy partnerstwa i alianse strategiczne, by spełnić najwyższe oczekiwania naszych Klientów a jednocześnie utrzymać konkurencyjne stawki. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi partnerami, by do naszej oferty dodać:

RODO • Realizacja KKWADRAT.com