Specjalizujemy się w Public Relations, Employer Brandingu i tworzeniu wartościowego kontentu.

Wspieramy organizacje, marki i osoby, które chcą w świadomy i strategiczny sposób budować swój wizerunek oraz komunikować się z otoczeniem. Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki przeprowadzonych kampanii to nasze mocne strony. Zaangażowanie, kreatywność i otwartość to wyróżniające nas przewagi.

Karolina Piekus

Założycielka Concept PR.
Account Supervisor oraz PR & EB Consultant. 
PR-owiec z krwi i kości.

Z branżą zawodowo związana od ponad 15 lat. Doświadczenie, wiedza oraz know-how poparte ponad 100 zrealizowanymi programami i kampaniami. Pracowała dla ok. 60 organizacji – globalnych korporacji, polskich przedsiębiorstw, fundacji i start-upów. Najlepiej czuje się w komunikacji korporacyjnej i kryzysowej. Kilka lat temu pokochała również Employer Branding.

Pełniła funkcję dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej w Rowland Communications oraz Publicis Consultants, a także dyrektora komunikacji strategicznej w ATChristie. Wcześniej związana m.in. z Warner Bros Poland oraz Wyeth (obecnie Pfizer).

Studiowała anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim, ale porzuciła ją dla Public Relations. Do dziś nie żałuje tej decyzji. Absolwentka wydziału Marketingu i Zarządzania na kierunku Public Relations oraz Marketingu Politycznego i Medialnego w Wyższej Szkole Marketingu i Prawa. Zdobyła kierunkowe wykształcenie pod okiem prof. Krystyny Wojcik, prof. Macieja Mrozowskiego oraz dra hab. Andrzeja Drzycimskiego.

Organizatorka i strateg. Łączy kreatywność z doskonałym rzemiosłem. Lubi wyzwania, docenia spokój. Prywatnie zadeklarowana „kinofanka”.

Współpracuję z Karoliną Piekus od kilku lat. Od dawna zachwyca mnie jej sprawność w zakresie organizacji pracy własnej i całego zespołu projektowego. Z zadań wywiązuje się sprawnie i terminowo. Wyróżnia się umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Karolina ma subtelny instynkt i zdolność szybkiego i spontanicznego reagowania. Sama nieustannie zmobilizowana, na innych działa równie mobilizująco. Świetnie wyczuwa ludzką naturę i funkcjonowanie psyche. Jest typem wszechstronnego pośrednika, człowieka „na luzie”, pozbawiona uprzedzeń, nigdy nie nawiązuje kontaktów dla wymiernych korzyści. Jest wszechstronnie przygotowana do uprawiania swojego zawodu.
Tamara_Bienkowska
Tamara Bieńkowska
Coach, trener, sparring partner
Karolina to prawdziwy komunikacyjny chirurg do zadań specjalnych. Zawsze świetnie przygotowana i zawsze otwarta na potrzeby drugiej strony, najpierw uważnie słucha, potem szybko i trafnie diagnozuje stany zapalne i przeprowadza operację, która zmienia życie pacjenta na lepsze. I co najcenniejsze: każdym swoim działaniem udowadnia, że to Klient jest w centrum jej stałej uwagi i zawsze ma w niej nieocenione wsparcie. Jestem pod ciągłym wrażeniem wiedzy, skuteczności i umiejętności budowania wartościowych relacji przez Karolinę, z którą współpracuję od wielu lat przy projektach z obszaru HR i EB. I zdecydowanie polecam z nią współpracę : )
Zyta_Machnicka
Zyta Machnicka
Employer Branding Partner i trener, Lightness

partnerzy

Concept PR ma jasną specjalizację działań i szerokie możliwości. Przez lata nawiązywaliśmy partnerstwa i alianse strategiczne, by spełnić najwyższe oczekiwania naszych Klientów a jednocześnie utrzymać konkurencyjne stawki. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi partnerami, by do naszej oferty dodać:

  • Projektowanie stron www
  • Tworzenie grafik, infografik i animacji
  • Sesje zdjęciowe
  • Produkcje filmowe
  • Szkolenia z zakresu PR i komunikacji
  • Warsztaty z zakresu Employer Brandingu (Candidate Experience / Employee Experience)
  • Audyty komunikacji z wybranymi grupami docelowymi
  • Badania satysfakcji i zaangażowania pracowników

RODO • Realizacja KKWADRAT.com