Nasze doświadczenie, kompetencje i know-how dają porządek, strukturę oraz pewność działania.

Perspektywa Klienta nadaje odpowiedni kontekst. Tak krystalizuje się koncepcja. Wspólnie tworzymy unikatową i indywidualną strategię. Weryfikujemy ją na bieżąco, by nie pominąć istotnych szczegółów i aktualnych wyzwań. Realizujemy dbając o szczegóły i uważnie projektując efekty

proces

analiza

koncepcja

strategia

realizacja

efekt

proces

analiza

koncepcja

strategia

realizacja

efekt

wartości

big picture

Patrzymy na świat z szerszej perspektywy. Uwzględniamy nie tylko to, co jest ważne „tu i teraz”, ale też to, co dopiero ma nadejść. Przewidujemy konsekwencje, by lepiej planować i skuteczniej działać. Śledzimy trendy, by wskazywać kierunki.

zaangażowanie

Tworzymy relacje i pozostajemy w bliskim kontakcie. Wychodzimy z inicjatywą i zadajemy pytania. Chcemy dobrze poznać i zrozumieć perspektywę Klienta, by lepiej dopasować rekomendowane działania. By pasowało „jak ulał”.

otwartość

Słuchamy ludzi, bo to uważność na płynące z otoczenia insighty - a nie podążanie za benchmarkiem - wyróżnia liderów. Reagujemy na bieżąco, bo stale trzymamy rękę na pulsie.

elastyczność

Wierzymy w kompromisy. W wypracowywanie wspólnego, satysfakcjonującego strony rozwiązania. Dzięki konfrontacji odmiennych poglądów i perspektyw zyskuje się lepszy obraz całości.

kreatywność

Inspirację czerpiemy z różnorodności. Nie powielamy utartych schematów, lecz wydeptujemy nowe ścieżki. Nie obawiamy się wychodzenia ze strefy komfortu i testowania nowatorskich rozwiązań.

Karolina realizowała działania PR dla ETTA Global Leadership Consulting. Była to wspaniała i owocna współpraca. Karolina zainwestowała czas oraz energię, aby zapoznać się z naszym portfolio. Dzięki jej subtelnemu wpływowi, zdołała zaangażować wielu z naszych konsultantów do działalności PR oraz, mimo naszego nieregularnego trybu pracy, zawsze była w stanie dotrzymywać terminów. Naszym uznaniem cieszyła się doskonała orientacja Karoliny w mediach HR, jej profesjonalna sieć kontaktów oraz zdolność do realnego zwiększenia naszej ekspozycji w mediach. Osobiście doceniam zapoznanie mnie przez Karolinę z zasadami rządzącymi mediami oraz jej liczne przydatne wskazówki dotyczące posady szefa firmy. Karolina zdołała połączyć nadzwyczajną jakość ze wspaniałym wpływem na ludzi.
Monika_Chutnik
Monika Chutnik
dyrektor zarządzająca
ETTA Global Leadership Consulting
Karolinę Piekus poznałam 5 lat temu, gdy moja ówczesna firma przechodziła złożone procesy zmian strategicznych. Współpracowałyśmy wówczas w obszarze komunikacji wewnętrznej, a Karolina wspierała zarówno HR, jak i zarząd w działaniach komunikacyjnych skierowanych do pracowników. Zawsze mogłam liczyć na jej pełne wsparcie, elastyczne podejście, a także profesjonalną pomoc i dużą życzliwość. To, co wyróżnia Karolinę i Concept PR to realne zaangażowanie w każde podejmowane działanie i trafne diagnozowanie sytuacji. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy firma przechodzi poważne zmiany a strategia komunikacji musi być dostosowana zarówno do formalnych wymogów instytucji publicznej, jak i „ludzkich” potrzeb jej pracowników. Niedawno zaprosiłam zespół Concept PR do poprowadzenia szkolenia z wystąpień publicznych w Europ Asisstance – na tym polu również mogę polecić współpracę z Karoliną i jej zespołem.
Katarzyna-Tuz
Katarzyna Tuz
HR Manager Europ Assistance

RODO • Realizacja KKWADRAT.com