Nasze doświadczenie, kompetencje i know-how dają porządek, strukturę oraz pewność działania.

Perspektywa Klienta nadaje odpowiedni kontekst. Tak krystalizuje się koncepcja. Wspólnie tworzymy unikatową i indywidualną strategię. Weryfikujemy ją na bieżąco, by nie pominąć istotnych szczegółów i aktualnych wyzwań. Realizujemy dbając o szczegóły i uważnie projektując efekty

proces

analiza

koncepcja

strategia

realizacja

efekt

proces

analiza

koncepcja

strategia

realizacja

efekt

wartości

big picture

Patrzymy na świat z szerszej perspektywy. Uwzględniamy nie tylko to, co jest ważne „tu i teraz”, ale też to, co dopiero ma nadejść. Przewidujemy konsekwencje, by lepiej planować i skuteczniej działać. Śledzimy trendy, by wskazywać kierunki.

zaangażowanie

Tworzymy relacje i pozostajemy w bliskim kontakcie. Wychodzimy z inicjatywą i zadajemy pytania. Chcemy dobrze poznać i zrozumieć perspektywę Klienta, by lepiej dopasować rekomendowane działania. By pasowało „jak ulał”.

otwartość

Słuchamy ludzi, bo to uważność na płynące z otoczenia insighty - a nie podążanie za benchmarkiem - wyróżnia liderów. Reagujemy na bieżąco, bo stale trzymamy rękę na pulsie.

elastyczność

Wierzymy w kompromisy. W wypracowywanie wspólnego, satysfakcjonującego strony rozwiązania. Dzięki konfrontacji odmiennych poglądów i perspektyw zyskuje się lepszy obraz całości.

kreatywność

Inspirację czerpiemy z różnorodności. Nie powielamy utartych schematów, lecz wydeptujemy nowe ścieżki. Nie obawiamy się wychodzenia ze strefy komfortu i testowania nowatorskich rozwiązań.

Karolina realizowała działania PR dla ETTA Global Leadership Consulting. Była to wspaniała i owocna współpraca. Karolina zainwestowała czas oraz energię, aby zapoznać się z naszym portfolio. Dzięki jej subtelnemu wpływowi, zdołała zaangażować wielu z naszych konsultantów do działalności PR oraz, mimo naszego nieregularnego trybu pracy, zawsze była w stanie dotrzymywać terminów. Naszym uznaniem cieszyła się doskonała orientacja Karoliny w mediach HR, jej profesjonalna sieć kontaktów oraz zdolność do realnego zwiększenia naszej ekspozycji w mediach. Osobiście doceniam zapoznanie mnie przez Karolinę z zasadami rządzącymi mediami oraz jej liczne przydatne wskazówki dotyczące posady szefa firmy. Karolina zdołała połączyć nadzwyczajną jakość ze wspaniałym wpływem na ludzi.
Monika Chutnik
dyrektor zarządzająca
ETTA Global Leadership Consulting
Karolinę Piekus poznałam 5 lat temu, gdy moja ówczesna firma przechodziła złożone procesy zmian strategicznych. Współpracowałyśmy wówczas w obszarze komunikacji wewnętrznej, a Karolina wspierała zarówno HR, jak i zarząd w działaniach komunikacyjnych skierowanych do pracowników. Zawsze mogłam liczyć na jej pełne wsparcie, elastyczne podejście, a także profesjonalną pomoc i dużą życzliwość. To, co wyróżnia Karolinę i Concept PR to realne zaangażowanie w każde podejmowane działanie i trafne diagnozowanie sytuacji. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy firma przechodzi poważne zmiany a strategia komunikacji musi być dostosowana zarówno do formalnych wymogów instytucji publicznej, jak i „ludzkich” potrzeb jej pracowników. Niedawno zaprosiłam zespół Concept PR do poprowadzenia szkolenia z wystąpień publicznych w Europ Asisstance – na tym polu również mogę polecić współpracę z Karoliną i jej zespołem.
Katarzyna Tuz
HR Manager Europ Assistance

RODO • Realizacja KKWADRAT.com